1. M-Sport: ralli-ilmaprognoos (Monte Carlo, Rootsi, Guanajuato México ja Korsika), mille täpsus ulatus 75–90%-ni ja Argentiina, mille täpsus ulatus 50–80%-ni.
Tänu ilmaprognoosidele ja ilmameeskonnale tuli Montes, Mehhikos ja Korsikal võitjaks Sébastien Ogier (Argentiinas aga Ott Tänak).

2. Tartu 45. suusamaratoni ilmaprognoos, mille täpsus ulatus vähemalt 90%-ni (Valga Maratonspordi klientide tagasiside). 

3. Lasita Maja-le talveprognoosi koostamine (lumeolud, koostatud 19.02.2018).

4.  Koostöö vabariigi aastapäeva paraadi korraldajatega: lumeolude prognoos 23. ja 24. veebruariks, mis õnnestus, sest lund sadas mõlemal päeval vähemalt 5 cm (päike sulatas lõunaks teed siiski lumest puhtaks).

5. Haanja maratoni 3. märtsi prognoos, mille lõplik versioon valmis 1. märtsiks, ja selle täpsus ulatus 90...95%-ni (tellija tagasiside: "Väga täkkesse läks, eriti täpne oli päevase temperatuuri ja tuulega, hommik oli paar kraadi pehmem, ma küll salamisi lootsin, et tuul on nõrgem").

6. Koostöös Tallinna Ettevõtlusametiga Visit Tallinna blogisse artikkel Tallinna ilma teemal pealkirjaga „Weather in Tallinn“.

7. Koostöös Loovhoog OÜ ilmateemaline lauamäng "Eriline ilm", mis on ilmumas.